Přívěsky z pravých kamenů

každý kámen má svůj význam. Pro tvou vodu i pro Tebe. 

Přívěsky udělají z tvé Nepetky něco ještě více jedinečného a osobitého. Můžeš je střídat a měnit každý den podle nálady nebo stylu. U každé lahvičky najdeš jeden přívěsek již v základu, ale můžeš je mít všechny. ;-)  Je načase si začít hrát, zdobit a vytvořit si Nepetku jen podle sebe.

Veronika Kremzová

Všechny přívěsky na vaše Nepetky tvoří Verunka Kremzová, které dělá také ty nejkrásnější osobní náramky s poselstvím. Stejné poselství a péči dává také Nepetkám. Cestuje po světě a tvoří pro vás ty nejkrásnější přívěsky a limitované kolekce. Pracuje pouze s pravými minerálními kameny a pravými stříbrnými komponenty. S těmito přívěsky tvou lahvičku nikdo nepřehlédne. ;-)

Každá limitovaná kolekce má omezený počet kusů a přívěsky se dokupují vždy samostatně. Jsou vytvořeny tak, že se hodí ke všem lahvičkám a dají se různě kombinovat. Jsou ještě o kousek delší, než jsou základní přívěsky.

LIMITOVANÁ KOLEKCE Z NOVÉHO ZÉLANDU

Nádherná příroda, úsměvy, důvěra, spokojenost... To vše bylo inspirací pro design nové limitované edice na tomhle nádherném místě, které je jakoby oddělené od okolního světa, ale najdete zde mnoho věcí, nám známým místům tak podobným. 
Nechte své srdce, ať Vám pro Vaši Nepetku zvolí tu ozdůbku, která je skutečně Vaše. 

Náš domov, naše zem a místo, odkud čerpáme sílu, egergii…
Varování! Tento přívěsek je taková "hopsinková šťáva" - silně návykový…
The only limit is the Sky! Za každým splněným snem…

Křišťálové přívěsky v barvičkách Nepetek:

Přívěsek z kamenů, které čistí vaši vodu a dodává energii…
Přívěsek z kamenů, které čistí vaši vodu a dodává energii…
Přívěsek z kamenů, které čistí vaši vodu a dodává energii…
Přívěsek z kamenů, které čistí vaši vodu a dodává energii…
Přívěsek z kamenů, které čistí vaši vodu a dodává energii…
Univerzální krásný přívěsek, který obsahuje nejvíce křišťálků a hodí se…

Síla kamenů

Přívěsky vyrábí známá návrhářka energických náramků Veronika Kremzová přímo na Bali. Přívěsky jsou sestaveny tak, aby obsahovaly kameny, které zároveň ČISTÍ vodu na úrovni vibrací. Všechny přívěsky prochází očistným rituálem v posvátných pramenech a jsou zároveň překrásným doplňkem, který si můžeš připnout kamkoliv. 

"Celý talisman Vaší Nepetky jsem vytvořila se záměrem její OCHRANY, očisty vody a pro dodání síly a energie i Vám samotným.

Přívěsek byl stvořen na ostrově bohů s velkou pomocí místních přátel. Na závěr jsme přidali modlitbu, kterou jsme vyslali tradiční balijskou ceremonií, jak můžete vidět na videu.

Ať Vám Vaše Nepetka nosí stejně krásnou enrgii a radost, jako z ni mám já.

Zároveň Vám i za celý svět, který vídám zamořený plastem, DĚKUJI, že touto cestou pomáháte šířit tak nádhernou myšlenku… Protože každý, kdo se na Vaši Nepetku zeptá představuje příležitost ke sdílení zkušenosti, která pomůže zachránit naši planetu!"

Veronika - ta, co vyrábí přívěsky na Vaši Nepetku a MILUJE to! 💚

A kdo je vlastně Veronika Kremzová?

Kromě toho, že tvoří ty nejkrásnější přívěsky a náramky s poselstvím, které jsou nabité úžasnou energií a jsou naprosto jedinečné, je to velmi úspěšná a inspirativní žena, jejíž jméno se proslavuje čím dál víc. Poslechněte si nádherný podcast Hanky Mokré, autorky Metody JIH, která Verču vyzpovídala. Stojí to za to. ;-)