Předprodej nejžádanějších přívěsků

Jedná se o unikátní kolekci na objednávku. Dodání přívěsků v rozmezí 14 - 30 dní. 

Některé naše přívěsky jsou tak unikátní a oblíbené, že mizí do pár hodin po umístění na eshop. Obracíte se na nás s prosbou rezervace, proto jsme se rozhodli dát vám tuto možnost formou předprodeje. 

Veronika Kremzová

Všechny přívěsky na vaše Nepetky tvoří Verunka Kremzová, které dělá také ty nejkrásnější osobní náramky s poselstvím. Stejné poselství a péči dává také Nepetkám. Cestuje po světě a tvoří pro vás ty nejkrásnější přívěsky a limitované kolekce. Pracuje pouze s pravými minerálními kameny a pravými stříbrnými komponenty. S těmito přívěsky tvou lahvičku nikdo nepřehlédne. ;-)

Každá limitovaná kolekce má omezený počet kusů a přívěsky se dokupují vždy samostatně. Jsou vytvořeny tak, že se hodí ke všem lahvičkám a dají se různě kombinovat. Jsou ještě o kousek delší, než jsou základní přívěsky.

Uděláme originál jenom pro tebe, naladěné na tvou energii a…
Zamluvili jste si některý z originálních přívěsků dne v naší…

 

Unikátní a překrásná kolekce limitovaných přívěsků na vaše Nepetky. Je složena z těch nejluxusnějších kamenů a každý přívěsek má svůj záměr, který tě bude provázet, když ho budeš mít na své lahvičce nebo u sebe.

S těmito přívěsky tvojí Nepetku nikdo nepřehlédne. Ať už na výletě po horách, při pracovním jednání, v MHD nebo při objevování všech míst světa.

Přívěsky mají krásnou a silnou energii, kterou můžeš mít teď všude s sebou.

Síla kamenů

Přívěsky vyrábí známá návrhářka energických náramků Veronika Kremzová přímo na Bali. Přívěsky jsou sestaveny tak, aby obsahovaly kameny, které zároveň ČISTÍ vodu na úrovni vibrací. Všechny přívěsky prochází očistným rituálem v posvátných pramenech a jsou zároveň překrásným doplňkem, který si můžeš připnout kamkoliv. 

"Celý talisman Vaší Nepetky jsem vytvořila se záměrem její OCHRANY, očisty vody a pro dodání síly a energie i Vám samotným.

Přívěsek byl stvořen na ostrově bohů s velkou pomocí místních přátel. Na závěr jsme přidali modlitbu, kterou jsme vyslali tradiční balijskou ceremonií, jak můžete vidět na videu.

Ať Vám Vaše Nepetka nosí stejně krásnou enrgii a radost, jako z ni mám já.

Zároveň Vám i za celý svět, který vídám zamořený plastem, DĚKUJI, že touto cestou pomáháte šířit tak nádhernou myšlenku… Protože každý, kdo se na Vaši Nepetku zeptá představuje příležitost ke sdílení zkušenosti, která pomůže zachránit naši planetu!"

Veronika - ta, co vyrábí přívěsky na Vaši Nepetku a MILUJE to! 💚

A kdo je vlastně Veronika Kremzová?

Kromě toho, že tvoří ty nejkrásnější přívěsky a náramky s poselstvím, které jsou nabité úžasnou energií a jsou naprosto jedinečné, je to velmi úspěšná a inspirativní žena, jejíž jméno se proslavuje čím dál víc. Poslechněte si nádherný podcast Hanky Mokré, autorky Metody JIH, která Verču vyzpovídala. Stojí to za to. ;-)