Potřebujete s něčím poradit?

Fakturace a sídlo:

Garse, s.r.o.

Komunardů 1126/33

170 00 Praha

IČ: 28396049

Email: nepetka@email.cz

 

Zákaznická podpora:

Jednatel společnosti: Kateřina Šedová

Telefon: +420 608 474 449
Email: katka.cernohousova@email.cz

Korespondenční adresa:

Chalúpeckého 1819

252 63 Roztoky

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jak se Nepetka čistí? Neusazuje se uvnitř nic v záhybech?

Vroubky uvnitř Nepetky jsou oblé, nic se v nich tedy nemůže usadit. Nepetku můžeš dát do myčky, vyplachovat horkou vodou nebo ji vymýt houbičkou či hadrem. Přikládáme video, jak na to. Díky skládání lahvičky se dostaneš krásně na všechny stěny i na dno.

Je lahvička určena jen na vodu nebo i jiný obsah?

Primárně je lahvička určena především na vodu, tak ji i prezentujeme. Společně s ekologií se snažíme i o zdravý životní styl a k tomu čistá voda patří. Podle zkušeností našich zákazníků ale už víme, že lahvičky zvládnou i džusy nebo kávu. Je jen potřeba ji uvnitř pokaždé důkladně umýt houbičkou a jarem. Lahvičku po umytí vždy nezavírejte ani neskládejte, dokud nevyschne. 

Proč je lahvička vyrobena ze silikonu? Je to ekologické?

Chtěli jsme přijít s produktem, který bude nejen krásný, ale také vám dlouho vydrží. Jedná se o zdraví nezávadný potravinářský silikon, který se běžně používá v našich kuchyních. Výhodou je, že je lahvička nerozbitná (např. oproti skleněné) a ze silikonu se dá vše krásně umýt, takže i bílá lahvička bude stále vypadat krásně. Navíc jde vydezinfikovat, což je v této době také velmi praktické. A ano, je ekologická - pokud budete mít tuto jednu lahvičku na celý život místo stovek nakoupených plastových láhví. A to je náš cíl.

Je lahvička pro mě bezpečná? Má nějakou certifikaci?

Ano. Nepetky jsou z potravinářského silikonu, který je certifikován Státním Zdravotním Ústavem v Praze jako zdravotně nezávadný a určený přímo pro styk s potravinami a vodou. Silikon nemá vliv na vaši vodu, ani na její kvalitu, ani na vůni. Naše lahvičky jsou tedy vhodné na pití i pro děti do 3 let. 

Co udělat před prvním použitím Nepetky?

Pokud vám lahvička dorazí, může být cítit novotou. Je to normální. Stačí lahvičku dát před použitím do myčky nebo umýt horkou jarovou vodou viz. video "Jak se Nepetky čistí". Poté již cítit není a nezanechává žádný pach ani na vaší vodě. Lahvička se dá také vyvařit, stačí pár minutek. To doporučujeme, pokud do lahvičky dáváte jiný obsah, než vodu.

Když ztratím přívěsek z kamínků, jde dokoupit zvlášť?

Ano. V základu má každá Nepetka svůj přívěšek, který vám přijde společně s lahvičkou. Protože zákazníci přívěsky na Nepetkách milují, dali jsme jim možnost dokupovat si i další barvičky. Nyní jsme dokonce představili naši novou limitovanou kolekci přívěšků, které obsahují ještě podporu a záměr pro váš život. Nová kolekce je překrásná, přívěsky jsou delší než ty základní a jsou různě barevné. Všechny jsou vytvořeny na Bali, designovány Veronikou Kremzovou a jsou pouze z pravých kamenů. Mrkni zde.

Kde se Nepetky vyrábí?

Nepetky jsou sestaveny z více komponentů. Samotné tělo lahvičky vyrábíme ZODPOVĚDNĚ v Shenzenu v továrně, kde pracují s nejkvalitnějším silikonem určeným pro styk s potravinami. Kvalitního dovozce jsme hledali hodně dlouho. Tato továrna drží nejpřísnější normy EU a my i přesto provádíme další certifikaci zde u nás, českými institucemi. Chceme mít jistotu, že prodáváme skutečně kvalitní a zdravotně nezávadný produkt. Varujeme tímto před levnějšími variantami Nepetky, kde zdravotní nezávadnost hlídána není a dorazí vám produkt zcela v jiné kvalitě. S napodobeninami už jsme se bohužel setkali. Zárukou kvality je vždy logo "Nepetka" na každém produktu. Přívěsky na Nepetky pochází z Bali a Nového Zélandu. Pytlíčky, ve kterých Nepetky dostáváte, jsou vyráběny v ČR v chráněné dílně a na lahvičky doplňujeme karabinky, které pochází také z ČR. Celá Nepetka včetně komponentů, balení a poselství je kompletována a dotvářena v České republice. Jedná se o originál, který není možné v této kvalitě a složení koupit jinde na světě.