O MNĚ A NEPETCE

Jmenuji se Katka Šedová a Nepetka je můj osobní projekt, který začal jako koníček a dnes přerostl ve stabilní firmu, která má již velmi mnoho spokojených zákazníků. 

Rozhodla jsem se Nepetce naplno věnovat po pár týdnech strávených na Bali, kde jsem na vlastní kůži pocítila, co je to pravé plastové znečištění a kam až to může zajít. Tehdy jsem pochopila, že to má obrovský smysl.

Jako většina žen mám i já ráda krásné věci, proto cílem Nepetky je dávat vždy něco navíc. Ukázat lidem, že i EKO věci mohou být sexy a prostě vymazlené. Ráda bych díky tomu přivedla k ekologii i ty, kteří doposud ekologicky nesmýšleli. Ať už přes touhu mít doma krásnou lahvičku nebo přes osvětu, kterou dělám v rámci Nepetky nejen na sociálních sítích.

Věnuji se také individuálnímu koučinku a kurzům pro dovednostní i životní rozvoj. Můžeš mrknout i na můj OSOBNÍ WEB.

Jsem zároveň maminkou pětileté úžasné cácorky, která z lahviček také pije a má je moc ráda. Nechala jsem proto všechny produkty certifikovat Státním Zdravotním Ústavem, abych měla jistotu, že prodávám bezpečné lahvičky nejen pro dospělé, ale i pro děti do 3 let. Spolupracuji zároveň s Jižánky, což jsou nádherné léčivé pohádky pro děti. Jejich autorky Barča, Danča a Helča přímo pro Nepetku napsali EKO pohádku, která vede děti k ekologii už od malička a hravou formou, přečíst si ji můžete ZDE

Nepetka dnes už není ale jen o lahvičkách. Přidala jsem k nim přívěsky z pravých kamenů, které dělá Verunka Kremzová na Bali a spolupráce s ní si velmi vážím, protože je to úžasná žena, kterou mám moc ráda. 

Do sortimentu nyní přibyly bambusové příbory, osobní náramky a přívěsky na míru a za zmínku také stojí krásné náramky z minerálů, které jsem osobně přivezla z Gili ostrovů. Na webu Nepetky také můžete získat další doporučení na skvělé EKO produkty jiných značek nebo na další (pro mě) srdcové věci, například Kouzelného slona pro děti z kolekce Freli Kids.

Jsem zároveň ambassadorkou projektu Ibuumerang a díky tomu mohou všichni zákazníci Nepetky získat zdarma přístup do vyhledávacího portálu, kde najdou veškeré cestování a ubytování v ČR i ve světě se slevou až 35%. Více informací zjistíte v sekci Cestuj levně s Nepetkou.

Celý projekt Nepetka je prostě má srdeční záležitost a věřím, že v rámci spolupráce s dalšími lidmi a projekty, které chystám, čím dál více lidí bude zjišťovat, že Eko styl je nejen správný, ale může je i bavit. :)

 

Navázala jsem spolupráci s Tomášem Klusem, kterého si velmi vážím, protože je to fakt super člověk, který má navíc velmi silné zaměření na ekologii.

Naše Nepetky můžete pořídit i v rámci jeho merch produktů na každém koncertě. 

Tomáš je člověk se srdcem na správném místě, který si na nic nehraje a já jsem ráda, že právě díky němu se o Nepetce může dozvědět více lidí.

 

Nepetky se objevily také ve videoklipu k nové písni "Samé dobré věci", kterou Tomáš natočil se Suverenem.
Mohli jsme být součástí klipu a a byla to parádní zkušenost. Píseň si určitě poslechněte, je krásná. :)

 

 

Děkuji vám všem moc za přízeň a důvěru. Již dnes mám více než 1500 prodaných lahviček a podle zpětné vazby od vás, jste s nimi moc spokojení. Věřím, že vás i další produkty potěší a že se stanou nejen vaším osobním doplňkem, ale pomohou ve vašich životech odbourat JEDNORÁZOVÉ plasty.

S láskou

Kačka